Agata Szymańska objęła stanowisko Dyrektora HR w Grupie Advartis, działającej pod markami Crowe, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers na rynku polskim, czeskim i słowackim.
19.06.2024 O nas

Agata Szymańska nowym Dyrektorem HR Grupy Advartis w Polsce, Czechach i Słowacji


Agata Szymańska objęła stanowisko Dyrektora HR w Grupie Advartis, działającej pod markami Crowe, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Agata Szymańska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze HR, zdobyte na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych organizacjach. Przed dołączeniem do Grupy Advartis, pełniła funkcję Globalnego Dyrektora HR w firmie Testronic, specjalizującej się w testowaniu gier video. Wcześniej była związana ze spółką z grupy Orange Polska, gdzie od podstaw zbudowała zespół HR odpowiedzialny za kadry i płace oraz szkolenia i rozwój pracowników.

Grupa Advartis działa w sektorze usług biznesowych i zatrudnia ponad 500 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oferuje usługi z zakresu księgowości, obsługi kadr i płac, audytu oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

Profesjonalny, zaangażowany i lojalny zespół to największa siła naszej Grupy. Chcemy dalej dynamicznie się rozwijać, jednocześnie zawsze dbając o zapewnienie pracownikom przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy. Jestem przekonany, że dotychczasowe doświadczenie i pozytywna energia Agaty pozwolą nam umacniać ten kierunek naszych działań – mówi Christian Fielding, CEO Grupy Advartis w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Agata Szymańska szczególnie interesuje się zagadnieniami z zakresu motywacji i rozwoju pracowników. W swojej pracy stawia nie tylko na skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, ale także aktywnie angażuje się w tworzenie przestrzeni, która motywuje do ciągłego rozwoju oraz osiągania wyznaczonych celów.

Współczesne środowisko pracy stawia przed pracodawcami szereg wyzwań, ale jednocześnie oferuje wiele możliwości. Cieszę się, że będę miała okazję wykorzystać moje doświadczenie w Grupie Advartis, która posiada silne wartości, tworzy kulturę wspierającą różnorodność zespołu, a także stawia na transformację cyfrową. Wierzę, że przed nami wiele ciekawych wyzwań – powiedziała Agata Szymańska, Dyrektor HR Grupy Advartis.      

Agata Szymańska ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia podyplomowe na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa