24.11.2021 O nas

Kancelaria TGC z nowym Dyrektorem Działu Prawa Spółek


Do zespołu kancelarii TGC Corporate Lawyers dołączyła Anna Szczerba, która objęła stanowisko Dyrektora Działu Prawa Spółek.

Anna Szczerba posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek oraz we wspieraniu podmiotów rozpoczynających działalność na polskim rynku, w tym w zakładaniu  spółek i oddziałów oraz sprzedaży gotowych spółek tzw. shelf companies. Zajmuje się również doradztwem w procesach likwidacji spółek.

Systematycznie inwestujemy w rozwój naszej oferty z zakresu prawa spółek, aby zapewniać zagranicznym i polskim klientom nie tylko kompleksowe wsparcie w tym obszarze, ale także możliwość realizacji coraz większej części czynności online. Niezmiernie cieszę się, że do naszego zespołu dołączyła Anna. Jej szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwolą nam kontynuować umacnianie naszych kompetencji w tym zakresie – mówi Wojciech Marczyszyn, CEO TGC Corporate Lawyers.

Anna Szczerba jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także Centrum Prawa Amerykańskiego w kooperacji z University of Florida oraz studia podyplomowe z zakresu europejskiego i polskiego prawa spółek, zarządzania nieruchomościami oraz podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej.

W 2021 roku do zespołu kancelarii TGC dołączył także Piotr Dudek, Dyrektor ds. Nowych Technologii, Obronności i Przemysłu Lotniczego.

Czytaj więcej: Piotr Dudek dołącza do zespołu TGC


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa