7.02.2020 O nas

Nowa Dyrektor Działu Prawa Pracy w TGC Corporate Lawyers


Od lutego 2020 roku stanowisko Dyrektora Departamentu Prawa Pracy w kancelarii TGC Corporate Lawyers objęła Magdalena Wilkoszewska.

Magdalena Wilkoszewska jest absolwentką wydziału prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2008 roku jest radcą prawnym. Z kancelarią TGC Corporate Lawyers związana jest od 7 lat. 

Na nowym stanowisku Magdalena Wilkoszewska odpowiada za kierowanie działem oferującym usługi z obszaru prawa pracy, m.in. bieżące doradztwo w zakresie umów, kontraktów i regulacji wewnątrzzakładowych, asystowanie w procesach rekrutacji lub zwolnień pracowników, ochrony pracowników, outsourcingu pracowniczego, wypadków przy pracy oraz tzw. global mobility, czyli zatrudniania cudzoziemców oraz delegowania pracowników. W zakres jej obowiązków wchodzi także reprezentowanie klientów w sporach sądowych związanych z mobbingiem i dyskryminacją, wypadkami przy pracy czy roszczeniami pracowniczymi wynikającymi z rozwiązywania umów o pracę. 

Kancelaria TGC Corporate Lawyers działa na polskim rynku od 1990 roku. Posiada oddziały w 4 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. W skład zespołu kancelarii wchodzą polscy i zagraniczni specjaliści, doradzający swoim klientom w zakresie prawa korporacyjnego i gospodarczego, fuzji i przejęć (M&A), obrotu nieruchomościami, prawa pracy oraz własności intelektualnej i prawa podatkowego. Prawnicy z kancelarii TGC Corporate Lawyers reprezentują również swoich klientów w sporach sądowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym.

Dowiedz się więcej: Nasz zespół


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa