28.04.2022 O nas

Nowa Dyrektorka ds. personalnych Grupy Advartis


Joanna Szymańska-Świć objęła stanowisko Dyrektorki ds. personalnych w Grupie Advartis, która w ramach marek Crowe, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers oferuje profesjonalne usługi biznesowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Joanna Szymańska-Świć posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze HR. Przez wiele lat była związana z Grupą Wydawniczą PWN, gdzie pełniła funkcje kolejno: Dyrektora Administracyjnego, Dyrektora Personalnego i Członka Zarządu ds. HR i prawnych. Przez ostatnie 3 lata zajmowała stanowisko Dyrektora Biura Personalno-Administracyjnego w spółce PFR Nieruchomości.

Joanna Szymańska-Świć odpowiada w Grupie Advartis za szeroko pojęty obszar Employee Experience – procesy kadrowe, rekrutację pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie efektywnością, motywacją i zaangażowaniem zespołu. Będzie również odgrywać kluczową rolę w tworzeniu rozwiązań HR wspierających rozwój poszczególnych linii biznesowych.

Nasz zespół – liczący ponad 500 osób – to kluczowy filar Grupy Advartis, a wielu pracowników jest z nami związanych od ponad 20 lat. Z tego powodu HR ma dla nas znaczenie strategiczne, więc cieszę się, że do naszego zespołu dołącza menedżer z tak bogatym doświadczeniem i szerokim zakresem kompetencji – mówi Christian Fielding, CEO Grupy Advartis w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Joanna Szymańska-Świć jest pasjonatką kultury organizacyjnej, firmowych wartości i rozwoju talentów. Tworzyła programy rozwojowe, wdrażała systemy kompetencji, zarządzania przez cele oraz systemy motywacyjne.

Ogromnie się cieszę, że będę miała okazję wykorzystać moje kompetencje i doświadczenie zawodowe w grupie spółek działających w tak dynamicznie rozwijającym się sektorze usług profesjonalnych. W ciągu ostatnich dwóch lat w istotny sposób zmieniło się podejście pracodawców do zagadnienia budowania wyjątkowego doświadczenia pracowników. W biznesie opartym na wiedzy jest to zarazem jedno z kluczowych wyzwań, jak i szansa na budowanie strategicznej przewagi konkurencyjnej – mówi Joanna Szymańska-Świć, Dyrektorka ds. personalnych Grupy Advartis.

Grupę Advartis tworzą spółki Crowe Polska | Czechy | Słowacja, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers, które oferują klientom wsparcie w zakresie księgowości, obsługi kadr i płac, podatków, audytu, konsultingu i doradztwa prawnego. Grupa zatrudnia ponad 500 pracowników w Polsce, Czechach i na Słowacji. W Polsce Grupa posiada biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Łodzi.


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa