Why TGC?

Dlaczego my?


Obsługa prawna – dlaczego warto współpracować z kancelarią TGC?

Profesjonalne doradztwo prawne

Działamy na rynku od ponad 30 lat i byliśmy jedną z pierwszych profesjonalnych kancelarii prawnych na polskim rynku. Reprezentowaliśmy klientów w wielu złożonych procesach, braliśmy udział w licznych transakcjach M&A (w tym także tych największych na polskim rynku) oraz zrealizowaliśmy szereg projektów dla małych i średnich firm.

Duża część klientów współpracuje z nami od ponad 20 lat, co jest dla nas szczególnym powodem do dumy i motywacją do dalszego rozwoju. 

Zawsze dbamy o najwyższą jakość i terminowość usług, zapewniając klientom szeroki zakres wsparcia prawnego.

Kancelaria prawna dla firm zagranicznych

Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma firmami i funduszami z zagranicy, pomagając im w stawianiu pierwszych kroków na polskim rynku lub wspierając ich dalszy rozwój. Naszych ekspertów cechuje wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość prawa lokalnego i międzynarodowego, dzięki czemu jesteśmy sprawdzonym partnerem dla podmiotów poszukujących wiarygodnego partnera w Polsce. Wszyscy nasi prawnicy biegle posługują się językiem angielskim.

Kompleksowe wsparcie

Nasz zespół składa się z prawników specjalizujących się w różnych obszarach prawa. Dzięki temu zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie prawne, z powodzeniem prowadząc projekty multidyscyplinarne, np. łączące prawo gospodarcze i prawo nieruchomości czy prawo pracy.

W ramach Grupy Advartis oferujemy także usługi komplementarne: doradztwo podatkowe, obsługa księgowości, obsługa kadr i płac, audyt i konsulting.

Ufają nam najlepsi

Wśród naszych klientów jest wiele znanych i międzynarodowych firm z różnych sektorów. Pracujemy także dla małych i średnich firm.

Jesteśmy blisko klientów

Nasze biura znajdują się w 4 lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków i Łódź). W ramach Grupy Advartis jesteśmy obecni także w Czechach i na Słowacji (Praga, Brno, Bratysława).

Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi z innych rynków, zapewniamy wsparcie prawne wszędzie tam, gdzie potrzebują nasi klienci.

Jesteśmy elastyczni

Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Rozumiemy specyfikę sektorów, w których działają firmy i proponujemy optymalne rozwiązania, które pozwalają maksymalizować korzyści i minimalizować ryzyko.

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa