Kim jesteśmy?


Kancelaria prawna TGC Corporate Lawyers

TGC Corporate Lawyers to międzynarodowa kancelaria prawna, działająca na rynku od ponad 30 lat. Naszą misją jest kompleksowa obsługa prawna firm, wspierająca ich rozwój i bezpieczeństwo. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i proponujemy rozwiązania prawne dopasowane do specyfiki i potrzeb danej organizacji.

Nasi prawnicy wspierają klientów w wielu różnych obszarach prawa. Zapewniamy bieżące wsparcie prawne w ramach stałej współpracy lub realizujemy jednorazowe projekty. Specjalizujemy się w usługach prawnych z następujących dziedzin: prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo nieruchomości, prawo pracy, ochrona własności intelektualnej i ochrona konkurencji. Obsługujemy fuzje i przejęcia, zapewniając kompleksowe due diligence i pomoc w realizacji transakcji. Oferujemy także wsparcie w zakresie prawa lotniczego, upadłości i restrukturyzacji oraz ochrony danych osobowych.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych, arbitrażu i mediacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów prawnych, także z zakresu prawa międzynarodowego.

Dlaczego my?

Skutecznie zabezpieczamy interesy naszych klientów i pomagamy minimalizować ryzyko

Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej klientów z wielu różnych sektorów

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym, wiele firm współpracuje z nami od ponad 20 lat

W ramach Grupy Advartis oferujemy usługi komplementarne, zapewniając kompleksowe wsparcie dla biznesu

Doradztwo prawne dla firm

Zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne dla firm z Polski i podmiotów zagranicznych, które wchodzą na polski rynek lub planują rozwijać tu swoją działalność. Pomagamy otwierać spółki, przedstawicielstwa i oddziały oraz zapewniamy bieżące wsparcie dla istniejących podmiotów.

W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i na bieżąco rozwijamy nasze kompetencje, podążając za zmianami na rynku i wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Doradzamy w podejmowaniu decyzji biznesowych oraz świadczymy kompleksową obsługę w przypadku interdyscyplinarnych zagadnień biznesowych wykraczających poza usługi prawne.

Nasi prawnicy

Zespół kancelarii TGC Corporate Lawyers tworzy grono radców prawnych i adwokatów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z wielu różnych obszarów prawa krajowego i prawa międzynarodowego.

Z większością naszych klientów współpracujemy od lat, a naszym priorytetem jest obsługa prawna dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Nasza kancelaria prawna posiada certyfikat ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa systemów i poufności danych (TUV Nord Polska oraz DNV).

Należymy do międzynarodowych sieci prawniczych

Gdzie jesteśmy?

Kancelaria TGC Corporate Lawyers zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm w oddziałach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Nasi klienci

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa