Our partners

Nasi partnerzy


Międzynarodowe wsparcie prawne

TGC Corporate Lawyers współpracuje z międzynarodowymi sieciami prawniczymi oraz kancelariami prawnymi działających na innych rynkach, w szczególności z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Włoch i Francji, a także Europy Środkowo – Wschodniej.

Dzięki temu skutecznie realizujemy międzynarodowe projekty oraz jesteśmy w stanie reagować na zmieniające się wymogi rynku i potrzeby klientów.

Jesteśmy członkiem dynamicznie rozwijającej się sieci prawniczej MyLegalNetwork, do której należą renomowane kancelarie z Europy.  

Należymy do międzynarodowej sieci prawniczej LawPact, która skupia czołowe kancelarie  obsługujące klientów w zakresie prawa gospodarczego, sporów sądowych i transakcji.

Jesteśmy także częścią Crowe Global, jednej z 10 największych sieci firm doradczych, działającej w 150 krajach na całym świecie.

Doradztwo prawne na wielu rynkach

Wspólnie z naszymi partnerami zapewniamy klientom doradztwo prawne wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne. Obsługujemy także projekty międzynarodowe, obejmujące więcej niż jedną jurysdykcję.

Naszym partnerem na rynku w USA jest kancelaria L4SB, dostarczająca kompleksowego wsparcia prawnego klientom, którzy chcą rozpocząć lub prowadzą działalność na rynku amerykańskim.

LearnMore@L4SB.com

Naszym klientom oferujemy:

ZOBACZ TAKŻE

Prowadzenie działalności w Polsce – kompendium wiedzy dla inwestorów

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa