Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?


Dołącz do nas!

Nasza kancelaria prawna to przyjazne i stabilne miejsce pracy. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat. Działamy w międzynarodowym środowisku, a dużą część naszych projektów realizujemy dla firm zagranicznych.

30+lat doświadczenia
1000++zadowolonych
klientów
44 000+zamkniętych
spraw
7+lokalizacji
w 3 krajach

Jesteśmy częścią Grupy Advartis, która skupia spółki oferujące profesjonalne usługi dla biznesu.

Ludzie

Finanse

Compliance

Pracujemy dla firm działających w różnych sektorach. Wśród naszych klientów jest wiele znanych marek.  

Nasz zespół tworzy grono ekspertów, którzy współpracują ze sobą i wzajemnie się wspierają. Podczas codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.

Członkom zespołu naszej kancelarii zapewniamy realne możliwości rozwoju i udział w ciekawych projektach. Jesteśmy dumni, że wielu pracowników współpracuje z nami powyżej 10 lat.

  • 80 proc. zespołu naszej Grupy to kobiety
  • 90 proc. managerów Grupy Advartis to kobiety
  • 20 proc. zespołu pracuje z nami dłużej niż 10 lat

Nasze biura

Nasze lokalizacje

Działamy w 4 lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź) i 3 za granicą (Praga, Brno, Bratysława).

Benefity

Zapewniamy przyjazną, rodzinną atmosferę oraz wsparcie przełożonych i współpracowników. Członkowie naszego zespołu mogą korzystać bezpłatnej opieki medycznej, preferencyjnej oferty na karty sportowe i ubezpieczenie grupowe oraz szkoleń językowych. Dbamy o to, żeby każda osoba czuła się w naszym zespole dobrze.

Rodzinna atmosfera

Mimo profesjonalnego charakteru naszych usług nie pracujemy jak typowa korporacja. Nikt nie jest u nas anonimowy, chętnie wspieramy się nawzajem, dzielimy wiedzą i szanujemy. To właśnie atmosfera i relacje ze współpracownikami sprawiają, że duża część osób z naszego zespołu pracuje z nami od wielu lat.

Możliwość rozwoju

Większość naszych prawników rozwija się razem z naszą kancelarią. Duża różnorodność projektów i praca z klientami z różnych sektorów pozwala nam systematycznie poszerzać spektrum naszych doświadczeń i zapewniać nowe możliwości członkom naszego zespołu.  

Opieka medyczna w sieci Enel-Med

Naszym stałym pracownikom i współpracownikom zapewniamy bardzo szeroki zakres bezpłatnej opieki medycznej w sieci Enel-Med. Istnieje możliwość objęcia pakietem na preferencyjnych warunkach także członków najbliższej rodziny.

Karta Multisport

Lubisz być w formie? Osoby z naszego zespołu mogą korzystać z atrakcyjnej oferty na kartę Multisport, mogą zamówić dodatkowy pakiet także dla członków swojej rodziny lub przyjaciół.

Kursy językowe online (angielski i niemiecki)

Wszystkim pracownikom i współpracownikom oferujemy możliwość udziału w kursach językowych online z języka angielskiego i niemieckiego. Wygodna platforma internetowa pozwala uczyć się w dogodnym czasie i we własnym tempie.

Przerwa na lunch wliczona do czasu pracy

Pracując w TGC masz możliwość wykorzystania 30-minutowej przerwy na lunch, która jest wliczona do czasu pracy. Nie musisz jej odpracowywać.

Doskonała lokalizacja biur

Nasze biura są położone z dobrze skomunikowanych punktach, zapewniających wygodny dojazd komunikacją publiczną. W otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura – sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Ubezpieczenie grupowe

Członkom naszego zespołu zapewniamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego. Możecie nim objąć także członków Waszej rodziny.

Elastyczne godziny pracy

Szanujemy czas naszych pracowników i rozumiemy, że każdy z Was ma różne potrzeby i możliwości. Zapewniamy możliwość elastycznego wyboru godzin pracy w przedziale od 7 do 18.

Udział w akcjach CSR (Corporate Social Resposibility)

Nasi pracownicy mają możliwość zaangażowania się w wiele akcji CSR-owych organizowanych przez naszą Grupę, między innymi w coroczne zbiórki świąteczne dla dzieci z domów dziecka, pomoc dla domu samotnej matki czy udział w sportowych wyzwaniach charytatywnych.

Poznaj nasz zespół

Zespół prawników TGC Corporate Lawyers tworzy grono profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz praktycznym podejściem biznesowym.

Jak się u nas pracuje?

Marlena Łyszczewska

Prawnik, Specjalista ds. Spółek

Miejsce pracy to nasz drugi dom, spędzamy tu wiele godzin i chcemy czuć się dobrze. W TGC pracuję już 8 lat. Cenię to miejsce za rodzinną, wspaniałą atmosferę, współdziałanie, życzliwą i wyrozumiałą szefową. Dużą zaletą kancelarii TGC jest brak rywalizacji w zespole, wzajemne wspieranie się i docenianie, a także elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu. Czy to nie jest wspaniałe? Dodatkowym plusem jest dogodna i prestiżowa lokalizacja.

Zdecydowanie polecam TGC jako miejsce pracy?. Sporo się tu nauczyłam i nadal uczę, a z racji tego, że to międzynarodowa kancelaria, mam stały kontakt z językiem angielskim i zagranicznymi klientami, co bardzo cenię.

Karolina Piątek

Junior Associate, Dział Corporate Law

W przeszłości pracowałam już w kancelariach prawnych, jednak dopiero w TGC poczułam, że to miejsce, które spełnia moje oczekiwania. Przede wszystkim odpowiada mi duża samodzielność oraz elastyczność pracy. Zadania, z którymi się tutaj mierzę są ambitne i rozwojowe, a zagadnienia, które analizuję są różnorodne i bardzo ciekawe.

W TGC panuje miła atmosfera, więc czuję się tu swobodnie i nie stresuję się przychodząc do biura czy uczestnicząc w spotkaniach z klientami. Dodatkowo praca tutaj pozwala zachować balans pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym, co dla mnie jest niesamowicie ważne.

Piotr Dudek

Adwokat, Dyrektor Działu Nowych Technologii, Defence & Aerospace

We współpracy z TGC bardzo cenię sobie możliwość stałego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności. Co charakteryzuje tę kancelarię to prawdziwy duch pracy zespołowej, dzięki któremu rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień prawnych jest prostsze i bardziej efektywne. Nie bez znaczenia jest również przyjazna atmosfera i brak „typowo korporacyjnych” skomplikowanych struktur wewnętrznych.

Bardzo ważne dla mnie jest to, że we współpracy z TGC mogę rozwijać swoją specjalizację przyczyniając się tym jednocześnie do rozwoju całej kancelarii.

Proces rekrutacyjny w TGC

Wyślij aplikację

na wybrane stanowisko z naszych aktualnych ofert pracy

Nasz dział HR zapozna się z Twoim CV

Jeśli Twoja aplikacja spełni nasze oczekiwania,
zaprosimy cię na rozmowę rekrutacyjną 

W przypadku pozytywnego rezultatu procesu rekrutacyjnego podpiszemy umowę i dopełnimy pozostałych formalności

Na początku okresu zatrudnienia zaprosimy cię na szkolenie onboardingowe, abyś lepiej poznał/a naszą firmę

Dołącz do nas!

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa