Nasz zespół


Kluczowi członkowie zespołu

Jakub Urbanek

Adwokat, Senior Associate

Doświadczenie:

  • Doradztwo klientom z sektorów: retail, mieszkaniowego, PRS, magazynowego, w ramach transakcji na rynku nieruchomości w tym w szczególności: sporządzenia raportów z badań stanu prawnego nieruchomości due diligence dotyczących stanu prawnego nieruchomości, opracowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej, reprezentowanie klientów w trakcie negocjacji.
  • Przygotowywanie, analiza oraz opiniowanie umów najmu komercyjnego powierzchni handlowych i biurowych, umów dzierżawy, w tym umów dzierżawy terenów przeznaczonych pod inwestycje z branży telekomunikacyjnej.
  • Doradztwo przy transakcji sprzedaży infrastruktury telekomunikacyjnej przez jednego z wiodących operatorów sieci telefonii komórkowej (doradztwo w zakresie zakupu pakietu stacji bazowych telefonii komórkowej).
  • Bieżąca obsługa prawna podmiotów z branży deweloperskiej obejmująca doradztwo na każdym z etapów procesu inwestycyjnego, w tym doradztwo w ramach postępowań administracyjnych, przygotowywanie oraz opiniowanie umów na prace projektowe, umów na generalne wykonawstwo robót budowlanych oraz doradztwo w zakresie problemów planowania i zagospodarowania przestrzennego.
  • reprezentacja klientów w postępowaniach administracyjnych oraz w ramach sporów sądowych z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego oraz prawa nieruchomości.
  • absolwent kierunku prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych dotyczących prawnych i ekonomicznych aspektów procesu inwestycyjnego prowadzonych w ramach Szkoły Głównej Handlowej

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy stabilnym pracodawcą, stawiającym na dobrą atmosferę pracy. Tworzymy różnorodny zespół o uzupełniających się kompetencjach. Sprawdź, dlaczego warto do nas dołączyć!

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa