7.04.2021 O nas

Piotr Dudek dołącza do zespołu TGC


Do zespołu TGC Corporate Lawyers dołączył Piotr Dudek, który objął stanowisko Dyrektora ds. Nowych Technologii, Obronności i Przemysłu Lotniczego. 

Piotr Dudek jest adwokatem specjalizującym się w prawie własności intelektualnej oraz w obsłudze prawnej podmiotów z branży defence & aerospace. Obsługuje transakcje obejmujące rozporządzanie prawami własności intelektualnej w takich branżach jak rynek wydawniczy, IT, produkcja filmowa, czy przemysł zbrojeniowy.

Piotr Dudek prowadził badania due diligence spółek ze szczególnym uwzględnieniem portfela posiadanych praw własności intelektualnej. Brał udział w negocjowaniu i zawieraniu umów offsetowych, umów dostawy  oraz umów wykonawczych obejmujących m.in. transfer technologii od światowych potentatów branży defence do polskiego przemysłu. Obsługuje również transakcje na rynku nieruchomości, projekty korporacyjne, a także kwestie związane z najmem komercyjnym.

Wyodrębnienie nowej praktyki TGC jest odpowiedzią na potrzeby klientów oraz wzrost znaczenia zarówno sektora nowych technologii, jak i obszaru defense & aerospace. Piotr Dudek to ekspert z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z podmiotami z tych sektorów, który doskonale zna ich specyfikę. Kompetencje Piotra idealnie wpisują się w strategię rozwoju kancelarii TGC, naszym nadrzędnym celem jest bowiem dostarczanie klientom profesjonalnej wiedzy i wsparcia w obszarach, w których tego potrzebują – mówi Wojciech Marczyszyn, CEO TGC Corporate Lawyers.

Piotr Dudek ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego przy University of Cambridge oraz studia LL.M. z zakresu prawa własności intelektualnej na Queen Mary University of London. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa