28.09.2023 O nas

Patryk Galicki nowym Partnerem w TGC Corporate Lawyers


We wrześniu 2023 r. do zespołu kancelarii TGC Corporate Lawyers dołączył radca prawny Patryk Galicki, który objął stanowisko Partnera. Będzie wspierał rozwój praktyki nieruchomości, w szczególności w obszarze transakcyjnym.

Patryk Galicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie prawnicze. Jest cenionym ekspertem w zakresie prawa nieruchomości, rekomendowanym w rankingu Legal 500 EMEA. Specjalizuje się w obsłudze transakcji komercyjnych, w tym sprzedaży obiektów biurowych, przemysłowych oraz centrów handlowych. Zajmuje się także finansowaniem i refinansowaniem inwestycji oraz leasingiem nieruchomości.

Rozwój praktyki w obszarze prawa nieruchomości jest naturalnym kierunkiem naszej ekspansji. Doświadczenie Patryka jest niezwykle cenne i pozwoli nam wzmocnić naszą pozycję na tym rynku oraz kompleksowo odpowiadać na potrzeby klientów – powiedział Wojciech Marczyszyn, CEO TGC Corporate Lawyers.

Przed dołączeniem do TGC Patryk Galicki był związany z polskimi i zagranicznymi kancelariami, m.in. był partnerem w kancelarii CDZ Chajec i Wspólnicy oraz Bird & Bird, współpracował także z K&L Gates oraz Eversheds Sutherland. Realizował projekty dla klientów polskich i zagranicznych, w tym międzynarodowych funduszy inwestycyjnych i private equity, inwestorów, deweloperów oraz instytucji finansowych.

Po trudnym okresie pandemii i zawirowań na rynkach finansowych, rynek nieruchomości komercyjnych stabilizuje się, a liczba transakcji rośnie. To pozytywny impuls dla wzrostu zainteresowania profesjonalnym doradztwem z tego obszaru. Cieszę się, że w takim momencie dołączam do zespołu TGC i jestem przekonany, że najbliższe miesiące przyniosą wiele ciekawych projektów – mówi Patryk Galicki, Partner w kancelarii TGC Corporate Lawyers.  

TGC Corporate Lawyers to międzynarodowa kancelaria prawnicza, działająca na rynku od ponad 30 lat. Oferuje kompleksowe doradztwo prawne dla firm polskich i zagranicznych, m.in. z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa nieruchomości, prawa pracy oraz ochrony własności intelektualnej. Kancelaria TGC jest częścią Grupy Advartis.


Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!
Pełna treść zgody

TGC Corporate Lawyers

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 33 00
contact@tgc.eu

NIP: 525-22-71-480, KRS: 0000167447,
REGON: 01551820200000. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Mapa